четвер, 26 листопада 2020 р.

В рамках проведення акції "16 днів Проти насилля", з метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді в ЗЗСО « Березичівський ліцей»

25 грудня, відбулася профілактична загальношкільна акція "Синя стрічка – проти насильства". Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Соціальний педагог Н.В. Шпанчук, провела інформхвилинки, для учнів,про історію та значення даної акції.








 

неділя, 22 листопада 2020 р.

 Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.
Відмітили це свято і в ЗЗСО «Березичівський ліцей».
Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.









вівторок, 17 листопада 2020 р.

 Сьогодні у форматі відеоконференції Google Meet відбувся вебінар « Освіта в умовах пандемії: особливості організаціі роботи соціального педагога в умовах карантину», учасниками якого були соціальні педагоги району.

Під час онлайн-вебінару соціальні педагоги проаналізувати плюси та мінуси дистанційної форми роботи та особливості використання сучасних інформаційно – комунікаційних технологій: блог, вебінар, веб-форум, Skype, онлайн-конференція, ZOOM, Glassroom, Google Meet.
Методист методичного кабінету при Управлінні гуманітарної політики Н.А. Крат розповіла про роль соціального педагога в організації дистанційного навчання, керівник МО соціальних педагогів Н.В. Шпанчук доповіла про соціально-педагогічний патронаж дітей з особливими освітніми потребами та дітей із сімей СЖО в умовах карантину.
Зустріч була цікавою, продуктивною та дієвою для всіх учасників.







понеділок, 16 листопада 2020 р.

Дистанційне навчання в школі

Дистанційне навчання: 

вчимось ефективно


Перед початком занять захистіть себе від усього, що вас відволікатиме


• Передусім, подбайте про роботу мобільного телефону. 

• Ввімкніть вібродзвінок. 

• Якщо ви плануєте відповідати на СМС, визначіть для себе їх пріоритетність (значимість): наприклад, відповідати на ті повідомлення, які стосуються лише навчання. 

• Якщо ви працюєте за комп’ютером, тоді телефон треба прибрати чимдалі й діставати тільки під час перерв.

 • Створіть навколо себе зону тиші й спокою. Будь-яка незапланована перерва на спілкування зіб’є вас з думки й порушить той порядок запам’ятовування, який ви так довго вибудовували.

Подбайте про фізіологічні потреби

• Під час заняття вам, звичайно, захочеться пити – адже інтенсивна розумова діяльність викликає спрагу. Заздалегідь потурбуйтеся про запас свого улюбленого напою або ще краще – води. 

• Уникайте енергетичних напоїв, якщо ваша мета – саме заняття. 

• Перекус теж має бути приготований заздалегідь: проста і поживна їжа, наприклад, фрукти чи овочі. 

• Уникайте їсти тільки солодке, залишіть шоколадний батончик на десерт під час великої перерви або після уроків– тоді й настрій підвищиться, і з травленням все буде гаразд. 

• Зручний одяг, що не стримує рухів. 

• Попросіть батьків, щоб вони створили комфортну температуру в кімнаті – це також важливо.

Оберіть відповідний час для навчання


• Слідкуйте за розкладом занять і завданнями, які з’являються на навчальних платформах. 

• У випадку, якщо за розкладом немає онлайн-уроку, виконуйте завдання з інших предметів. Так ви зекономите свій час, відведений для виконання домашнього завдання. Великою помилкою буде, якщо ви у цей час почнете догравати свою улюблену інтернет-гру: у такий спосіб ви виб’єтеся з навчального ритму і доведеться по-новому налаштовуватися на наступному уроці.

 • Коли краще виконувати завдання, які потрібно опрацьовувати на дистанційному навчанні? Кожен знає, сова він чи жайворонок, тож для дистанційного навчання онлайн можна самому вибрати оптимальну годину для виконання : або рано-вранці, до початку онлайн уроків, або пізно ввечері. Краще сконцентруватися й ефективно позайматися годину, ніж кілька годин боротися з утомою і вдавати активну діяльність.

Перерви між уроками

Під час занять за розкладом заплановані перерви. Як їх використовувати раціонально?

 • Обов’язково перемикайтеся на щось інше. 

• Краще за все походити, порухатися. 

• Можна зарядитися позитивними емоціями від спілкування з друзями (ось тут і виручить телефон). 

• Подивитися коротке відео. 

• Перекусити. 

• Довше, ніж на 20 хвилин, відволікатися не варто – адже так можна і забути про головну мету.

Запобігання торгівлі людьми є одним із основних завдань сьогодення .
Жертвою цього явища може стати  кожен, а зання - ефективний  інструмент  протидії.
Щоб привернути увагу  здобувачів освіти  до проблеми торгівлі людьми  та підвищити  іхній рівень  поінформованості, соціальний педагог ліцею  провів з учнями 7- го класу  розвивальне заняття  " Будь обрежний ! Сучасне рабство"







неділя, 15 листопада 2020 р.

 13 листопада - Всесвітній день доброти. 

Сьогоднішній день у нашому ліцеї розпочався з акціі  " Роби добро на радість  людям " Учні і вчителі ліцею  долучились до добрих справ, від щирого серця кожен дарував доброту.

Вихованці мали можливість  підсумувати , які добрі справи вони могли зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, пітримати тих, кому це потрібно.